Přeskočit navigaci

Články zařazené do kategorie:
Napsali o nás

Počet článků: 5

Je Peter van Hofen místostarosta Řezníček ?

Vydáno dne: 27.10.2003 - Administrátor

24. října 2003 vyšel v novinách Chrudimska článeček o internetové diskusi probíhající na našem serveru. Prohlédněte si kopii článku a názory návštěvníků na článek ...

Vyhodnocení soutěže Zlatý erb 2003

Vydáno dne: 1.4.2003 - Administrátor

V článku si kromě vyhlášení vítězů můžete přečíst také jednotlivé články, které vyšly v deníku Noviny Chrudimska v souvislosti se soutěží o Zlatý erb 2003

Vyhodnocení soutěže o Zlatý erb 2003

Vydáno dne: 19.3.2003 - Administrátor

V kategorii regiony postupují do finále tyto regiony: - Informační centrum regionu Jesenicko: http://jesenik.org - Jihočeský kraj: http://www.kraj-jihocesky.cz - Kraj Vysočina: http://www.kr-vysocina.cz Finalistům samozřejmě gratulujeme. Jejich stránky podrobně prozkoumáme a třeba se i poučíme :-)

Soutěž Zlatý Erb

Vydáno dne: 28.1.2003 - Administrátor

Letos jsme se poprvé přihlásili do soutěže o nejlepší internetové stránky měst, obcí a regionů. Pokud se Vám líbí náš server, prosíme o Vaši podporu - dejte nám svůj hlas.

Napsali o nás - recenze našeho serveru

Vydáno dne: 9.12.2002 - Administrátor

Na serveru Interval.cz, zabývajícím se problematikou tvorby webu a e-komerce, vyšla recence stránek našeho serveru. Vysledná známka je 2,89 (hodnocení jako ve škole), hlasování se zůčastnilo cca 190 čtenářů. Na první pohled celkem ošklivá známka, ale pokud porovnáme hodnocení s ostatními recenzovanými weby, zjistíme že jsme nakonec nedopadli ještě tak špatně. :-)

1 
© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.