Přeskočit navigaci

Články zařazené do kategorie:
Fotogalerie

Počet článků: 16

Fotografie z 6. výstavy Martiny Čapkové

Vydáno dne: 29.9.2009 - Ondřej Šilhánek

Martina Čapková při vernisáže své 6. výstavy obrazů Oblíbená Královna českých věnných měst 2007 Martina Čapková včera slavnostně zahájila svoji 6. výstavu obrazů. Výstavu naleznete na Resselově náměstí čp.5 (bývalé Klenoty Balzar vedle restaurace U Slejšků). Přístupná je od 29.9. do 19.10. v čase od 14. do 17. hodiny. V šesti místnostech na vás čeká celkem 91 obraz, polovina obrazů je zcela nových.
Než se tam vypravíte, podívejte se na fotografie z vernisáže této výstavy, kde bylo i jedno půvabné živé překvapení..

5. výstava obrazů Martiny Čapkové zahájena

Vydáno dne: 6.7.2008 - Ondřej Šilhánek

Martina Čapková Královna českých věnných měst Martina Čapková v sobotu 5.7.2008 zahájila již pátou výstavu svých obrazů. Výstavu můžete navštívit na Státním zámku ve Slatiňanech a to až do 17.8.2008. Otevřena je od úterý do neděle v čase 9-16 hodin. Můžete shlédnout 27 obrazů této studentky GJR Chrudim, téměř polovina obrazů je nová. Uvidíte krajinky, portréty, studie, rostliny i akty zpracované tužkou, uhlem, pastely, kvašem či olejovými barvami. Zároveň se dozvíte i další informace o autorce Martině Čapkové. Fotogalerii naleznete na http://martina.radiopohoda.net, rozhovor s Martinou zveřejníme v úterý na rádiu Pohoda (www.radiopohoda.net).

Volba královny města Chrudim 2006

Vydáno dne: 3.9.2006 - Ondřej Šilhánek

Soutěžící dívky při úvodním nástupu Volba královny v září 2006 se s ohledem na počasí konala na netradičním místě pro tuto soutěž - v divadle K.Pippicha. Místo konání bylo šťastné - scéna byla snad nejlépe nasvícená za všechny ročníky (tento byl již sedmý), což neznamená, že to bylo ideální. Letos byla ovšem ještě jedna zásadní změna - finalistek bylo neobvyklé množství - 3 dívky, takže každá měla titul jistý... Opět Vám nabízím množství fotografií ve své galerii.

Městské slavnosti 2006 v Chrudimi

Vydáno dne: 3.9.2006 - Ondřej Šilhánek

Pohled na prostor před Museem Městské slavnosti roku 2006 v Chrudimi se i letos setkaly s nádherným počasím. Tradičně první sobotu v září ožil prostor před muzeem tradičním jarmarkem lidových řemesel, kterého se opět zúčastnili přátelé z holandského Ede, dále byla výstava floristických výtvorů, kulturní podiový program a odpoledne i hasičské závody O pohár starosty města Chrudimě (na Resselově náměstí). Pojďte si prohlédnout fotografie...

Zaplavená Chrudim po noční bouřce

Vydáno dne: 22.6.2006 - Ondřej Šilhánek

 Kolem druhé hodiny ranní začalo ožívat chrudimské sídliště Stromovka a přilehlé oblasti až ke kapličce u parku Na Střelnici. Proud vody hrnoucí se od pošty a ze sídliště byl tak silný, že nebylo možné přejít na druhý chodník. Na zmíněném sídlišti voda totálně zaplavila parkoviště u níže položenéno domu, kde pod vodou skončilo minimálně 13 aut, z toho několik kompletně, že nebylo vidět ani střechy. Plovoucí auta proud vody odnášel dál, kde jsou vedle sebe na jedné hromadě. Žádná složka, ať už hasiči nebo policie, nebudila spící obyvatele, aby zachránili alespoň některá vozidla. Pokud byste potřebovali nějaké fotografie pro použití pro pojišťovnu, napište mi na e-mail admin@stigro.net.

Fotografie z chrudimské Bambiriády

Vydáno dne: 31.5.2006 - Ondřej Šilhánek

podiový program (stepování) Bambiriáda - největší celostátní přehlídka možností využití volného času pro děti a mládež. Chrudimská Bambiriáda se tradičně koná v parku Na Střelnici. Tu letošní (25. a 26. května 2006) s podtitulem 'BÁJečNÝ DĚTSKÝ SVĚT' navštívilo i přes nepřízeň počasí přes 8 tisíc návštěvníků. Aktuální zpravodajství přímo z parku naleznete na serveru www.chrudimka.cz, kde jsou další fotografie. Letos bylo novinkou internetové rádio přímo z akce, které jste měli možnost poslouchat. Zde vám ovšem nabízím fotky, které neunikly mému fotoaparátu.

Fotografie z chrudimského Majálesu

Vydáno dne: 3.5.2006 - Ondřej Šilhánek

Dobrovolní hasiči při stavění májky 1.května jste měli možnost navštívit chrudimský majáles, jehož třetí ročník se konal opět na Resselově náměstí. Počasí se opravdu vydařilo, stejně jako celé odpoledne. Pokud jste na akci nebyli nebo byste se rádi podívali jak to probíhalo, zpřístupnil jsem veškeré fotografie z akce.

Voda na Stromovce

Vydáno dne: 9.2.2006 - Ondřej Šilhánek

Hasiči likvidují nežádanou vodní plochu na silnici Voda z pole se postarala o rozruch na sídlišti Stromovka, kde za prodejnou potravin vytvořila rozlehlé jezírko nejen přes silnici, ale až na parkoviště. Nabízím vám množství fotografií přímo z místa zásahu.

Vánoční strom

Vydáno dne: 21.11.2005 - Ondřej Šilhánek

 Součástí vánoční výzdoby města je strom, který má své místo na chrudimském Resselově náměstí. Pokud vás zajímá, jak může uprostřed vydlážděného náměstí vyrůst tak velký strom, tak se můžete podívat do mé další galerie.

21.září 2005

Vydáno dne: 22.9.2005 - Ondřej Šilhánek

Dění před Divadlem K.Pippicha Fotografie ze středeční akce pořádané v rámci Evropského týdne mobility vám tentokrát nenabízím ve své soukromé galerii, ale na stránkách serveru www.stigro.wz.cz. Fotografií je 67, přeji dobrou zábavu při prohlížení.

1 2  >> 
© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.