Přeskočit navigaci

Články zařazené do kategorie:
Zajímavosti

Počet článků: 15

Životní prostředí v Chrudimi

Vydáno dne: 25.5.2011 - Lukáš Němec

Životní prostředí v Chrudimi CHRUDIMŠTÍ PATRIOTI vás zvou na besedu “Životní Životní prostředí v Chrudimi" za účasti starosty města a zástupců OHS, ŘSD a poslanců parlamentu

Výstava Stop genocidě

Vydáno dne: 22.5.2011 - Lukáš Němec

Stop genocidě Občanské sdružení Stop genocidě pořádá 13. a 14. června 2011 petiční výstavu, která má za cíl přiblížit mladé generaci téma genocidy a ukázat podobnosti, které existují mezi umělými potraty a běžně přijímanými formami genocid. Termín umělý potrat v dnešní době již ztratil svůj význam.

Rádio Pohoda rozšiřuje tým

Vydáno dne: 22.9.2008 - Ondřej Šilhánek

Rádio Pohoda - první nemocniční rádio v ČR První nemocniční rádio v ČR opět rozšiřuje tým. Vysílání zajišťují dobrovolníci, kteří se svojí činností snaží zpříjemnit posluchačům – pacientům chrudimské nemocnice – pobyt v tomto zdravotnickém zařízení. Pojďte s námi připravovat vysílání! Do našeho týmu hledáme moderátory a redaktory. Máte možnost pomoci s ojedinělým projektem - prvním nemocničním rádiem v ČR. Jedinečná možnost vyzkoušet si práci moderátora či redaktora (časově nenáročné), naučit se něco nového, zajímavého.Výběrová řízení pro každou pozici probíhají odděleně. Bydliště v Chrudimi není podmínkou. V současné době vysíláme v úterý, ve čtvrtek a v pátek vždy v čase 18-20 hodin.

Historie webu

Vydáno dne: 14.5.2008 - Administrátor

Zajímalo vás někdy, jak se měnil vzhled konkrétního webu v průběhu času? Pak doporučuji mrknout na stránky web.archive.org, kde je možné jednoduše cestovat časem. Jako ukázku jsem použil naše stránky.

Chrudimačka ve finále iMiss

Vydáno dne: 19.11.2007 - Ondřej Šilhánek

Katka Němcová Osmnáctiletá blondýnka Katka Němcová z Chrudimi, která zkoušela štěstí i v soutěži o titul královny věnného města Chrudim, se pomocí internetových uživatelů úspěšně probojovala do finále iMiss. IMiss je soutěží o nejkrásnější dívku internetu, kde široká internetová veřejnost rozhoduje pomocí hlasování. Vyhlášení proběhne 24.listopadu 2007...

Rádio POHODA zahájilo vysílání

Vydáno dne: 5.11.2007 - Ondřej Šilhánek

 Ve čtvrtek 1.11.2007 bylo v odpoledních hodinách oficiálně zahájeno vysílání našeho rádia. Slavnostního zahájení v budově chrudimské nemocnice se zúčastnila četná delegace z holandského Ede, partnerského města Chrudimě, v čele se starostkou, paní Tineke Netelenbos. Z Chrudimských zastupitelů přišel starosta města Jan Čechlovský, místostarosta Petr Řezníček a samozřejmě i zástupci Komise pro partnerství měst Chrudim a Ede. V následujícím článku uvádím informace pocházející přímo z rádia POHODA.

Webkamery OBC Balustráda

Vydáno dne: 1.3.2007 - Lukáš Němec

 Všimli jsme si jednoho výborného nápadu o kterém se s Vámi chceme podělit. Investor projektu Obchodně bytového centra Balustráda nainstaloval přímo u stavby webkamery a nyní tak můžete sledovat online jak stavba roste.

Archeologický výzkum Chrudim

Vydáno dne: 5.10.2006 - Lukáš Němec

 Zajímavá stránka věnována archeologickému výzkumu v Chrudimi v Hradební ulici

Tuning Škoda Favorit

Vydáno dne: 4.10.2006 - Lukáš Němec

 Malé představení chrudimského webu věnovanému tuningu aut Favorit.

Genesis Excogitatus

Vydáno dne: 4.10.2006 - Lukáš Němec

 Genesis Excogitatus je název nové RPG hry na hrdiny. Nejedná se však o hru počítačovou, nýbrž o hru, ke které vám místo počítače stačí pouze tužka, papír, “různohranné” kostky a vaše fantazie.

1 2  >> 
© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.