Přeskočit navigaci

Články vydané autorem:
Ondřej Šilhánek

Počet článků: 25

Fotografie z 6. výstavy Martiny Čapkové

Vydáno dne: 29.9.2009

Martina Čapková při vernisáže své 6. výstavy obrazů Oblíbená Královna českých věnných měst 2007 Martina Čapková včera slavnostně zahájila svoji 6. výstavu obrazů. Výstavu naleznete na Resselově náměstí čp.5 (bývalé Klenoty Balzar vedle restaurace U Slejšků). Přístupná je od 29.9. do 19.10. v čase od 14. do 17. hodiny. V šesti místnostech na vás čeká celkem 91 obraz, polovina obrazů je zcela nových.
Než se tam vypravíte, podívejte se na fotografie z vernisáže této výstavy, kde bylo i jedno půvabné živé překvapení..

Rádio Pohoda vysílá on-line z Bambirády Chrudim

Vydáno dne: 5.6.2009

Je to tak, Rádio Pohoda vysílá živě z chrudimského parku Na Střelnici, kde probíhá již 8. ročník přehlídky volnočasových aktivit pro děti a mládež - Bambiriáda 2009. Celostátně se jedná již o 11. ročník. A právě tento den nás můžete poslouchat živě po internetu - Nalaďte si nás!

Pojďme se projít na příjemnou exkurzi do Habrova

Vydáno dne: 23.4.2009

Přírodní rezervace Habrov ČSOP Zelený dům Chrudim připravil na tuto sobotu 25. dubna exkurzi do Přírodní rezervace Habrov, kde to je v tento jarní čas opravdu kouzelné. O odborný výklad se postará botanik Zdeněk Musil z CHKO Moravský kras. Exkurze začíná v 9,30 u chrudimského Muzea a nebo můžete přijít k altánu v parku Na Střelnici, odkud se odchází v 10 hodin. Tak přijďte na příjemnou procházku do jarní přírody, na které se můžete dozvědět i mnohé zajímavé informace.

Přijďte oslavit Valentýna do Mexika

Vydáno dne: 11.2.2009

Music Bar Mexiko připravil na svátek sv. Valentýna – sobotu 14. února – další párty. Večer plný skvělé muziky a soutěží začne ve 20 hodin. Na co všechno se můžete těšit tentokrát? Budeme soutěžit s Radiem Hey Profil a to o nejlepšího moderátora. Tak přijďte ukázat, co ve vás je! Další soutěže jsou ve znamení tance. Vyhrát můžete nejen trička nebo mikinu s logem Radia Hey. Čeká na vás netradiční předtančení a závěr vyvrcholí lechtivým striptýzem. To ovšem není vše – servírovat se bude Tequila a to poměrně speciálním způsobem: znáte body shots? Tak si je přijďte vyzkoušet nebo zjistit, o co vlastně jde.

Přijďte do Mexika na Mojito party s karaoke

Vydáno dne: 7.1.2009

Nedávno otevřený Music Bar Mexiko v Chrudimi pro vás připravil další skvělou párty, tentokrát ve znamení kubánského koktejlu mojito. Párty se koná v pátek 9. ledna od 20. hodiny. Samozřejmostí je bohatý program spojený s diskotékou. Na co se můžete těšit? Přijďte si zazpívat karaoke, které vám je k dispozici po celý večer, vychutnejte si pravou barmanskou show v podání barmana Petra Hurty nebo ukázky karate. Můžete si odnést i nové tetování - o to se postará chrudimské Tattoo Anděl. A striptýz bude pomyslnou "třešinkou" večera. Večerem vás provede moderátor Radia Hey Profil Milan Krčil, hudbu bude mixovat DJ prvního nemocničního rádia v ČR - Rádia Pohoda - Ondřej Šilhánek. Realizátorem akce je Radio Hey. Music Bar Mexiko naleznete na sídlišti U Stadionu v Chrudimi.

Rádio Pohoda rozšiřuje tým

Vydáno dne: 22.9.2008

Rádio Pohoda - první nemocniční rádio v ČR První nemocniční rádio v ČR opět rozšiřuje tým. Vysílání zajišťují dobrovolníci, kteří se svojí činností snaží zpříjemnit posluchačům – pacientům chrudimské nemocnice – pobyt v tomto zdravotnickém zařízení. Pojďte s námi připravovat vysílání! Do našeho týmu hledáme moderátory a redaktory. Máte možnost pomoci s ojedinělým projektem - prvním nemocničním rádiem v ČR. Jedinečná možnost vyzkoušet si práci moderátora či redaktora (časově nenáročné), naučit se něco nového, zajímavého.Výběrová řízení pro každou pozici probíhají odděleně. Bydliště v Chrudimi není podmínkou. V současné době vysíláme v úterý, ve čtvrtek a v pátek vždy v čase 18-20 hodin.

5. výstava obrazů Martiny Čapkové zahájena

Vydáno dne: 6.7.2008

Martina Čapková Královna českých věnných měst Martina Čapková v sobotu 5.7.2008 zahájila již pátou výstavu svých obrazů. Výstavu můžete navštívit na Státním zámku ve Slatiňanech a to až do 17.8.2008. Otevřena je od úterý do neděle v čase 9-16 hodin. Můžete shlédnout 27 obrazů této studentky GJR Chrudim, téměř polovina obrazů je nová. Uvidíte krajinky, portréty, studie, rostliny i akty zpracované tužkou, uhlem, pastely, kvašem či olejovými barvami. Zároveň se dozvíte i další informace o autorce Martině Čapkové. Fotogalerii naleznete na http://martina.radiopohoda.net, rozhovor s Martinou zveřejníme v úterý na rádiu Pohoda (www.radiopohoda.net).

Rádio Pohoda vysílá on-line z chrudimské Bambiriády

Vydáno dne: 22.5.2008

1. nemocniční rádio v ČR vysílá on-line přímo z chrudimské Bambiriády. Poslouchejte nás na http://radio.ipip.cz/?id=116 - máme pro Vás skvělou hudbu a živé informace přímo z akce v parku Na Střelnici.

Chrudimačka ve finále iMiss

Vydáno dne: 19.11.2007

Katka Němcová Osmnáctiletá blondýnka Katka Němcová z Chrudimi, která zkoušela štěstí i v soutěži o titul královny věnného města Chrudim, se pomocí internetových uživatelů úspěšně probojovala do finále iMiss. IMiss je soutěží o nejkrásnější dívku internetu, kde široká internetová veřejnost rozhoduje pomocí hlasování. Vyhlášení proběhne 24.listopadu 2007...

Rádio POHODA zahájilo vysílání

Vydáno dne: 5.11.2007

 Ve čtvrtek 1.11.2007 bylo v odpoledních hodinách oficiálně zahájeno vysílání našeho rádia. Slavnostního zahájení v budově chrudimské nemocnice se zúčastnila četná delegace z holandského Ede, partnerského města Chrudimě, v čele se starostkou, paní Tineke Netelenbos. Z Chrudimských zastupitelů přišel starosta města Jan Čechlovský, místostarosta Petr Řezníček a samozřejmě i zástupci Komise pro partnerství měst Chrudim a Ede. V následujícím článku uvádím informace pocházející přímo z rádia POHODA.

1 2  3  >> 
© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.