Přeskočit navigaci

Články zařazené do kategorie:
Novinky

Počet článků: 68

Jízdní řády MHD Chrudim

Vydáno dne: 15.12.2003 - Administrátor

Dnem 14.12.2003 vstoupily do platnosti nové jízdní řády MHD Chrudim. Na našich stránkách je najdete již aktualizované ...

Psí útulek

Vydáno dne: 12.12.2003 - Administrátor

Stále přemýšlíte nad vhodným dárkem k Vánocům ? Vyberte si z nabídky psů chrudimských útulků. Každý z nich hledá svoji novou rodinu.

Kalendář 2004 - Kateřina Prachařová

Vydáno dne: 6.11.2003 - Administrátor

Dnes do naší fotogalerie přibyl další skvost. U nás si ho můžete prohlédnout a koupit si ho můžete např. v chrudimském Informačním centru za cenu 100,-Kč.

!! Rozvoz pizzy až do domu !!

Vydáno dne: 30.9.2003 - Administrátor

Máte hlad, venku prší a Vám se nechce opustit teplý brloh :-) ? Buďte v pohodlí a nikam nechoďte! Objednejte si přes internet pizzu až do domu. Přejeme pohodlné přečkání nadcházejícího chladnějšího období.

Složte si své chrudimské puzzle

Vydáno dne: 8.8.2003 - Administrátor

Ve spolupráci se serverem http://www.photogames.net/ jsme pro Vás připravili několik puzzle s chrudimskou tématikou. A můžete se ještě těšit na pokračování.

Chrudim.cz a Reality.cz

Vydáno dne: 26.6.2003 - Administrátor

Uzavřeli jsme spolupráci s největším českým realitním serverem - http://www.reality.cz/ Nabídka nemovitostí je denně aktualizována a k dnešnímu dni nabízíme na našem serveru Chrudim.cz téměř 350 nemovitostí z celého chrudimského regionu !! Neváhejte a zamiřte do této sekce ...

Reality chrudimského regionu

Vydáno dne: 19.5.2003 - Administrátor

Dnes je vyjímečný den, téměř po více než roce práce a příprav konečně spouštíme naši novou sekci: REALITY V nabídce naleznete již téměř 100 nemovitostí k prodeji !!

MHD Chrudim již také na WAP

Vydáno dne: 19.2.2003 - Administrátor

Stránky MHD Chrudim opět prodělaly několik změn. Bezesporu nejvýznamnějši změnou je ....

Zasílání elektronických pohlednic

Vydáno dne: 19.12.2002 - Administrátor

Na závěr roku jsme trochu vylepšili naši Fotogalerii: * nyní můžete fotografie zaslat jako elektronickou pohlednici přímo z Vašeho prohlížeče - stačí ještě jednou kliknout na zvětšeninu fotografie * pokud Vas nebaví prohliženi fotografií přes náhledy, využijte odkazu "Velký formát fotografii" * připravili jsme anglickou verzi Fotogalerie

Anglická verze stránek Historie města Chrudim

Vydáno dne: 18.11.2002 - Administrátor

Na našich stránkách naleznete také již přeloženou Historii města Chrudim do angličtiny. Text přeložil pan Miroslav George Lukeš. Velice mu za překlad děkujeme, odvedl obrovský kus práce.

<<  1  2  3  4  5  6 7  >> 
© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.