Přeskočit navigaci

Dasha Symphony
Zimní stadion

Dasha Symphony je exkluzivní symfonický projekt Dashy a Martina Kumžáka. Jde o koncertní provedení světově známých popových písní v aranžmá a pod taktovkou Martina Kumžáka, na kterém se podílejí i členové Pajky Pajk Quintetu.

Dasha se zpěvem začínala v dětském sboru Filharmonie B. Martinů a se swingovou kapelou Big Band Zlín. V roce 1995 vyhrála v televizním pořadu Mini Maxi pěveckou soutěž Talentárium a o rok později se stala vítězkou soutěžního festivalu pro mladé zpěváky Zlíntalent. Její další kroky mířily do Prahy, kde ji pod svá křídla do umělecké agentury Krach přijal Jiří Korn.

Díky své profesorce zpěvu Lídě Nopové dostala Dasha nabídku zpívat jako vokalistka s Karlem Gottem, se kterým hned v roce 1998 absolvovala německé turné. Tímto se stala stálým členem jeho orchestru. Účastnila se koncertů jak v České republice, na Slovensku, v Německu, v Rusku, tak i v prestižní Carnegie Hall v New Yorku. Jako vokalistka dále spolupracovala s Helenou Vondráčkovou a řadou dalších předních českých interpretů.

Filharmonie Hradec Králové je symfonickým orchestrem, který ve Skutči už nemusíme dlouze představovat. Jde o těleso, které roste právě s jedinečnou a odvážnou dramaturgií, mimo zavedené mantinely. Filharmonie Hradec Králové má zásadní význam nejen pro město, ale i pro celý kraj, kde se významně podílí na úrovni kulturního vyžití a reprezentaci.

Kde: Československé armády 972, Skuteč

Kdy: 3.5.2022

Otevírací doba:
20:00

WWW: https://hudebni.skutec.cz

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Upravit/Smazat

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.