Přeskočit navigaci

Muzejní noc
Přednášková a výstavní síň Vodních zdrojů

Zažijte zkameněliny a minerály v netradičním ultrafialovém světle a přijďte si užít originální světelnou show. Kresby dětí na téma sopky Železných hor totiž ožijí na zdi budovy při nevšedním videomapingu. Najdete nás na náměstí U Vodárny pod Širokými schody v Chrudimi.

V 19:30 se otevře brána areálu, a ještě za denního světla si budou návštěvníci moci prohlédnout naši sbírku minerálů a zkamenělin. Také ochutnají i „geoparkové“ pivo Iron, nebo si opečou špekáček. Ve 21 hodin odstartuje speciální videomaping, při kterém se na domě rozpohybují obrázky dětí na téma sopky. Ve stejný čas začnou i samostatné nevšední prohlídky kamenů a zkamenělin s UV svítilnami (zapůjčíme, pokud si návštěvníci nepřinesou vlastní). Celý program skončí ve 23:30.

Kde: U Vodárny 138, Chrudim

Kdy: 24.5.2024

Otevírací doba:
19:30 - 23:30

WWW: https://www.chrudimdnes.cz/detail/3294/muzejni-noc-geopark-ozije-svetlem/

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.