Přeskočit navigaci

Články zařazené do kategorie:
Novinky

Počet článků: 68

Změna vzhledu některých sekcí

Vydáno dne: 26.12.2005 - Administrátor

Konečně jsme dokončili převod sekcí Katalog firem, Inzerce, Albertina, Seznamka a Kultura do jednotného vzhledu serveru.

Nová anketa

Vydáno dne: 24.10.2005 - Administrátor

Průzkum trhu: Máte zájem o online objednání potravin s rozvozem až do domu? (Chrudim a okolí)

Nová sekce Zpravodajství

Vydáno dne: 26.7.2005 - Administrátor

Rozsah zpravodajství poskytovaný servery iDnes a Novinami Chrudimska nás přivedl k vytvoření samostatné sekce Zpravodajství. Naleznete zde denně čerstvé novinky (nejen) z chrudimského regionu.

Nový redakční systém

Vydáno dne: 26.4.2005 - Administrátor

Vytvořili jsme zbrusu nový publikační systém. Máte-li zájem přispívat na náš server zajímavými články a postřehy, kontaktujte nás.

Novinky v diskusi

Vydáno dne: 13.4.2005 - Administrátor

Pár menších změn v diskusním fóru (platí pouze registrované uživatele): - u zasílaných emailu se souhrným výpisem všech příspěvků uložených předchozí den, přibyl odkaz kterým můžete ihned reagovat na daný příspěvek. Doporučujeme, jen tak Vám žádný příspěvek neunikne pozornosti. - pokud jste registrováni, můžete si ve svém profilu nově nastavit volbu "Zasílat příspěvky reagující na Vámi vložený příspěvek". Okamžitě tak dostanete email s textem příspěvku reagujícího na Váš příspěvek.

Rozvoz květin až do domu

Vydáno dne: 14.3.2005 - Administrátor

 Dnes jsme zahájili spolupráci s nově otevřenou prodejnou květin v Chrudimi - Inspirace květin. Můžete si pohodlně objednat květiny až do domu.

Hledáme sponzora sekce Psí útulek

Vydáno dne: 17.2.2005 - Administrátor

Náklady: - benzin na trasu Chrudim - Podlíšťany a zpět (3Kč/km) - 60Kč/h (cesta + sbírání údajů + uložení do databáze) - aktualizace cca jednou za měsíc Jako protislužbu nabizíme stálou reklamní upoutávku v této sekci po dobu sponzoringu.

Novinky v sekci Kultura

Vydáno dne: 24.1.2005 - Administrátor

Databáze kulturních akcí byla rozšířena tak, abyste o každé kulturní akci získali maximum informací.

Aktualizace jízdních řádů MHD Chrudim

Vydáno dne: 10.12.2004 - Administrátor

Nezapomeňte, od 12.12.2004 jsou v platnosti nové jízdní řády MHD Chrudim.

Ankety

Vydáno dne: 10.12.2004 - Administrátor

Připravili systém na průzkum veřejného mínění - ANKETY. Jako první anketní vlaštovku jsme zvolili aktuální téma: Obousměrný vjezd na náměstí více ...

<<  1  2  3  4 5  6  7  >> 
© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.