Přeskočit navigaci

Známe vítězky Miss Pardubického kraje 2007

Vydáno dne 7.11.2007, Autor: Lukáš Němec

CHRUDIM – Dne 6.11.2007 se ve velkém sále Muzea v Chrudimi uskutečnila Miss Pardubického kraje 2007 – letos celá ve stylu James Bond 007. Soutěžilo 10 finalistek o nejkrásnější dívku Pardubického kraje a odborná porota němela lehký úkol vybrat tři nejlepší.

Vítězkou Miss Pardubického kraje 2007 se stala dívka číslo 5. Michaela Březinová z Přelouče. Na druhém místě a titul I.vicemiss si odnesla dívka číslo 1. Kateřina Seidnerová a II.vicemiss se stala Alena Klapková s číslem 7. obě z Pardubice. Miss sympatie (hlasování přes SMS) získala Nikola Sládková z Chrudimi a Miss deník (hlasovali čtenáři Deníku) získala celková vítězka Michaela Březinová.

V porotě zasedli například Miss Aerobik 2007 Monika Horáková, Ladislava Libý – poslance PČR, Jan Čechlovský – starosta města Chrudim, imitátor Václav Faltus, topmodelka Martina Dvořáková, , Česká vicemiss Bára Kolářová, zpěvačka Klára Kolomazníková, loňská vítězka Aneta Hejkalová a další.

Během večera vystoupil Václav Faltus, zpěvák Josef IX. a taneční skupina Hroch se svou úžasnou show četníků.

Celý večerem moderovali Petr Vojnar a Michaela Ochotská. Část výtěžku z akce půjde na charitativní účely – stacionář Jitřenka v Chrudimi.

„Trochu nás pozlobila technika, ale jinak celý galavečer se nesl v příjemném duchu a lidé se určitě bavili. Za předsedu poroty musím říci, že letošní rok byl velice vyrovnaný“ uvedl Radek Mašík, ředitel pořádající agentury Máša agency.

Vítězka získala řadu věcných cen, jako korunka a značkové šperky, zapůjčení automobilu Toyota Yaris na víkend, hodinky Axcent of Scandinavia, dárkové předměty od partnerů akce a další hodnotné ceny.

Další akce se Miss Královéhradeckého kraje se koná 14.11.2007 v Hradci Králové. 5 vítězek z obou soutěží, tedy 10 finalistek se pak 7.12.2007 utká o Miss východní Čechy ve Ideonu Pardubice.

vítězka Michaela Březinová - při volné disciplíně

vítězka Michaela Březinová - při volné disciplínětaneční skupina Hroch

taneční skupina Hrochvítězka Michaela Březinová - při promenádě v plavkách (ve stylu James Bond)

vítězka Michaela Březinová - při promenádě v plavkách (ve stylu James Bond)vítězky s porotou

vítězky s porotouvítězky (zleva) - I.vicemiss Kateřina Seinderová, Miss Michaela Březinová, II.vicemiss Alena Klapková

vítězky (zleva) - I.vicemiss Kateřina Seinderová, Miss Michaela Březinová, II.vicemiss Alena Klapkovávítězky se zástupcem dárce hlavní ceny (Toyota Tsusho - Michal Dolanský)

vítězky se zástupcem dárce hlavní ceny (Toyota Tsusho - Michal Dolanský)zleva: Miss sympatie Nikola Sládková, I.vicemiss Kateřina Seinderová, Miss Michaela Březinová, II.vicemiss Alena Klapková

zleva: Miss sympatie Nikola Sládková, I.vicemiss Kateřina Seinderová, Miss Michaela Březinová, II.vicemiss Alena Klapkovávítězky s ředitelem soutěže Radkem Mašíkem

vítězky s ředitelem soutěže Radkem MašíkemOstatní články vydané autorem Lukáš Němec

Článek je svým obsahem zařazen do kategorie článků na téma Společenské akce v Chrudimi 2007

  • Známe vítězky Miss Pardubického kraje 2007 - 07.11.2007 - právě čtete
© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.