Přeskočit navigaci

Soukromá inzerce » Nemovitosti » Pronájmy - bydlení

Zařízený byt 3+kk v Chrudimi

Zařízený byt 3+kk se nachází v centru města Chrudim. Kolaudace bytu v roce 2006, zděný. Výměra cca 75m2, 2 balkóny.
Součástí vybavení bytu jsou vestvěné skříně (chodba, dětský pokoj), obývací stěna, sedačka (Nadop), jídelna + vybavená kuchyň zn. Hanák (Pečící trouba, mikrovlnka, myčka, lednička, sklokeramická deska). Nájemné je stanoveno ve výši 11.000, -/měsíc bez enegií (cca 2 700, -). Kauce je 2 nájmy. Dlouhodobý pronájem, volný červenec/srpen 2021.

Cena: 11000 Kč

Telefon: +420724804493

E-mail: micano@seznam.cz

Datum zadání: 20.7.2021

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

© 2001-2021 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.