Přeskočit navigaci

Soukromá inzerce » Nemovitosti » Pronájmy - bydlení

PRONÁJEM byt 1+1 CHRUDIM

Nabízím DLOUHODOBÝ pronájem NEKUŘÁCKÉHO bytu 1+1 (37m2, kuchyňská linka, koupelna s vanou, skříňka s umyvadlem, WC, šatní skříň a botník), pro max. 2 DOSPĚLÉ/NEKONFLIKTNÍ osoby, ul. Čáslavská - dům s výtahem, orientace JZ, po celkové rekonstrukci, OMEZENÍ: žádná zvířata typu pes/kočka/fretka, žádné vrtání do zdí a barva výmalby zůstává bílá, kauce 11.000, -Kč, měsíčně 8.000, -Kč + 3.000, -Kč/záloha na služby a energie (v ceně není internet a pojištění domácnosti), volný od 1.12.2021. Foto s vybavením dosavadních nájemníků, kteří si jej odvezou, nicméně je zde možný odkup pračky a koupelnové skříně.

Cena: 11000 Kč

Telefon: 705123126

E-mail: postovni@email.cz

Datum zadání: 20.9.2021

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

© 2001-2021 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.