Přeskočit navigaci

Soukromá inzerce » Nemovitosti » Pozemky

Prodej zahrady v Chrudimi

Nabízíme k prodeji posledních 7 rekreačních pozemků v klidné části obce Chrudim Na Rozhledně. Pozemky jsou situovány na klidném slunném místě v nové lokalitě celkem patnácti Nabízíme k prodeji pozemek pro rekreaci v klidné části obce Chrudim Na Rozhledně. Pozemek je situován na klidném slunném místě v nové lokalitě celkem patnácti pozemků. Na pozemek budou přivedeny inženýrské sítě: elektřina a vodovod a bude zřízen sjezd z nově vybudované asfaltové komunikace. Lokalita bude oplocena a bude disponovat dostatkem parkovacích stání. Lze postavit zahradní domek se zastavěnou plochou 40 m2 a výškou 5, 5 m. V lokalitě nabízíme posledních 7 pozemků s výměrou od 353 do 908 m2. Bližší informace na www.zahradkychrudim.cz.

Cena: 950000 Kč

Telefon: 777878608

E-mail: zahradkychrudim@seznam.cz

Datum zadání: 23.6.2024

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.