Přeskočit navigaci

Články zařazené do kategorie:
Plesy

Počet článků: 2

Ples ČČK jako v pohádce o Popelce

Vydáno dne: 17.1.2012 - Vratislav Příhoda

Pozvanka

Oblastní spolek Českého červeného kříže Chrudim Vás srdečně zve na 2. reprezentační ples ČČK, který se koná v sobotu 21. ledna 2012 od 19:30 v nádherných prostorách chrudimského Muzea.

K poslechu a tanci zahraje renomovaný Taneční a dechový orchestr Základní umělecké školy Chrudim a kapela Mother´s Angels. S předtančení vystoupí taneční studio MD Dance a taneční kroužek Step Domova sociálních služeb Slatiňany. Jako hosté večera vystoupí pohádková Popelka Eva Hrušková a Jan Přeučil. Vstupenky na tuto významnou společenskou událost můžete zakoupit v Informačním centru v Chrudimi a v kanceláři ČČK a přímo na plese.

O5&RADEČEK VYSTOUPÍ V CHRUDIMI

Vydáno dne: 1.2.2011 - Vratislav Příhoda

o5&Radeček Oblastní spolek Českého červeného kříže Chrudim Vás srdečně zve na svůj první reprezentační ples, který se koná 5. února 2011 od 19.30 hod. v prostorách chrudimského Muzea. Výtěžek bohaté tomboly je věnován na konto Míša.

1 
© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.