Přeskočit navigaci

Články vydané autorem:
Administrátor

Počet článků: 114

Soutěž Zlatý Erb

Vydáno dne: 28.1.2003

Letos jsme se poprvé přihlásili do soutěže o nejlepší internetové stránky měst, obcí a regionů. Pokud se Vám líbí náš server, prosíme o Vaši podporu - dejte nám svůj hlas.

Výsledky novoroční soutěže s Music barem Finlandia

Vydáno dne: 15.1.2003

Podívejte se na kompletní výsledky soutěže.

Zasílání elektronických pohlednic

Vydáno dne: 19.12.2002

Na závěr roku jsme trochu vylepšili naši Fotogalerii: * nyní můžete fotografie zaslat jako elektronickou pohlednici přímo z Vašeho prohlížeče - stačí ještě jednou kliknout na zvětšeninu fotografie * pokud Vas nebaví prohliženi fotografií přes náhledy, využijte odkazu "Velký formát fotografii" * připravili jsme anglickou verzi Fotogalerie

Napsali o nás - recenze našeho serveru

Vydáno dne: 9.12.2002

Na serveru Interval.cz, zabývajícím se problematikou tvorby webu a e-komerce, vyšla recence stránek našeho serveru. Vysledná známka je 2,89 (hodnocení jako ve škole), hlasování se zůčastnilo cca 190 čtenářů. Na první pohled celkem ošklivá známka, ale pokud porovnáme hodnocení s ostatními recenzovanými weby, zjistíme že jsme nakonec nedopadli ještě tak špatně. :-)

Velká Novoroční soutěž s Music barem Finlandia !!

Vydáno dne: 19.11.2002

Ve spolupráci s diskobarem Finlandia jsme pro Vás připravili Velkou Novoroční soutěž o skvělé ceny !! Je to velice jednoduché, stačí správně zodpovědět 8 otázek a vyhrát jednu z atraktivních cen.

Anglická verze stránek Historie města Chrudim

Vydáno dne: 18.11.2002

Na našich stránkách naleznete také již přeloženou Historii města Chrudim do angličtiny. Text přeložil pan Miroslav George Lukeš. Velice mu za překlad děkujeme, odvedl obrovský kus práce.

Zmeny v sekci Soukroma inzerce

Vydáno dne: 1.11.2002

Nejdůležitější změnou je jistě možnost ke každému inzerátu přidat neomezené množství doprovodných fotografií. Velikost fotografie je serverem automaticky normalizována, není tedy potřeba jejich velikost jakkoliv upravovat. Inzeráty jsou automaticky mazány po 3 měsících. Inzerci lze pouze přidávat, nikoliv mazat nebo upravovat.

Zpravodajství z www.Chrudimka.cz

Vydáno dne: 17.10.2002

Po zahájení spolupráce se serverem Chrudimka.cz, naleznete na naší titulní stránce aktuality, novinky a zpravodajství publikované tímto serverem.

WAP stránky kultury

Vydáno dne: 31.5.2002

Mám to potěšení informovat návštěvníky našeho serveru, že jsme připravili WAP stránky kultury.

Katalog firem Albertina a Emailový adresář

Vydáno dne: 5.4.2002

Úspěšně jsme dokončili Katalog firem Albertina - 18436 firem a Emailový adresář ...

<<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 12  >> 
© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.