Přeskočit navigaci

Prohlášení o přístupnosti

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním HTML 4.01 Strict. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS2).

Celá prezentace je nezávislá na technologiích CSS a FLASH. Je tedy přístupná i čtecím zařízením bez podpory těchto technologií.

Některé stránky pro svoji správnou funkci vyžadují zapnutou podporu JavaScriptu. Konkrétně:

Webová prezentace NESPLŇUJE zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web, stejně tak i WCAG 1.0.
Pro slabozraké a jiným způsobem handicapované uživatele připravujeme verzi pro slabozraké a čistou textovou verzi (s vypnutými CSS).

Všechny texty jsou definovány v relativních jednotkách a jejich obsah lze jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů.

Stránky byly testovány v internetových prohlížečích Internet Explorer 6.0, Mozilla 1.3b a Opera 7.02 s ohledem na jejich grafickou jednotu vzhledu a na zachování funkčnosti všech sekcí webu.

Klávesové zkratky

Pro nejdůležitější navigační prvky tohoto webu jsou použity následující klávesové zkratky:

  • [ Alt + 0 ] .... Prohlášení o přístupnosti
  • [ Alt + n ] .... Začátek webové stránky
  • [ Alt + h ] .... Domovská stránka
  • [ Alt + m ] .... Mapa www

Naleznete-li na těchto stránkách jakýkoliv námět na zlepšení, uvítáme když nám sdělíte Váš názor.

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.