Přeskočit navigaci

Memoriál Karla Kněze
Ležáky - pietní území

Zúčastněte se branného závodu, který se uskuteční dne 22. 6. 2018 po naučné stezce Louka u Vrbatova Kostelce – Habroveč – NKP Ležáky! Na památku vrchního strážmistra Karla Kněze, který byl členem odbojové skupiny zvané „Čenda“ se rozhodl Památník Lidice pořádat každoročně branný závod zvaný „Memoriál Karla Kněze“. Jeho cílem je vzbudit zájem žáků základních škol o historii památných míst souvisejících s nacistickou represí na území České a Slovenské republiky. Memoriálu se mohou zúčastnit pětičlenná družstva základních škol prvního a druhého stupně.

Záštitu nad 8. ročníkem Memoriálu Karla Kněze převzal ředitel Krajského ředitelství Policie Pardubického kraje plk. Mgr. Jan Švejdar.

Kde: Dachov 75, Miřetice

Kdy: 22.6.2018

Otevírací doba:
10:00

WWW: http://www.lezaky-memorial.cz/projekty-a-souteze/memorial-karla-kneze/

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.