Přeskočit navigaci

Z postele do postele
Multifunkční centrum

Zmatky sobotní noci v brilantní situační komedii o čtyřech partnerských párech ve třech ložnicích.
Východočeské divadlo Pardubice

Autor: Alan Ayckbourn, režie: Zdeněk Dušek
Osoby a obsazení:
Ernest - Martin Mejzlík, Sofie - Ludmila Mecerodová, Nick - Milan Němec, Jane - Petra Janečková, Malcolm - Jan Musil, Kate - Martina Sikorová, Trevor - Petr Borovec, Zuzi - Veronika Malá

Na scéně se střídají i potkávají čtyři partnerské páry ve třech bytech, potažmo ložnicích. Starší manželé Ernest a Sofie se chystají na oslavu výročí svatby, Malcolm a Kate pořádají kolaudaci nového bytu a očekávají hosty, mezi kterými mají být mimo jiné Jane s Nickem a Zuzi s Trevorem. Jenže Nick musí zůstat v posteli s těžce pošramocenými zády, Zuzi a Trevor jdou každý zvlášť, protože právě prožívají manželskou krizi. Trevor je synem Ernesta a Sofie a před časem byl zamilován do Jane. Všichni zúčastnění touží strávit hezký večer. Jejich představy o něm a způsoby k jejich dosažení se však liší natolik, že by postupně navršené a stále se zahalující situace nevyhnutelně spěly ke katastrofě, kdyby jimi autor neosedlal lehkonohého koně anglické situační komedie.

Kde: Adámkova třída 341, Hlinsko

Kdy: 21.9.2018

Otevírací doba:
19:00

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Upravit/Smazat

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.