Přeskočit navigaci

Memoriál Josefa Šťulíka
Ležáky - pietní území

Zúčastněte se přespolního běhu, který se poběží dne 11. 4. 2018 po naučné stezce NKP Ležáky až na náměstí Městyse Včelákov! Na památku Josefa Šťulíka a odbojové skupiny zvané „Čenda“ se rozhodl Památník Lidice pořádat každoročně přespolní běh zvaný „Memoriál Josefa Šťulíka“. Jeho cílem je vzbudit zájem studentů základních škol, středních škol a odborných učilišť o historii památných míst souvisejících s nacistickou represí na území České a Slovenské republiky.

Záštitu nad 5. ročníkem Memoriálu Josefa Šťulíka převzala paní Jarmila Kratochvílová, běžkyně krátkých a středních tratí, která je držitelkou světového rekordu na 800 m a osobně odstartuje všechny soutěžní kategorie!

Kde: Dachov 75, Miřetice

Kdy: 11.4.2018

Otevírací doba:
10:00 - 13:00

WWW: http://www.lezaky-memorial.cz/projekty-a-souteze/memorial-josefa-stulika/

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Upravit/Smazat

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.