Přeskočit navigaci

Michal David - Zas bude OK: koncerty pro 1000
Letní kino Prachárna

Michal David vyráží na speciální koncerty pro 1000

Vzhledem k posledním událostem se Michal David rozhodl, že vyrazí po delší pauze do menších měst a obcí se svými speciálními koncerty pro 1000 lidí. Všechny koncerty budou pod názvem Zas bude Ok a proběhnou v celkem 7 městech a obcích v ČR.
Michala Davida opět doprovodí na koncertech již prověřená a úspěšná kapela Kvatro, kterou diváci mohli vidět v posledních dvou letech na všech jeho koncertech.

Už se moc těším na své fanoušky. Přeci jen to odloučení je už docela dlouhé a já si myslím, že je potřeba se už vracet k normálnímu životu. Původně jsme letos kromě O2 areny žádné jiné koncerty neplánovali, ale vzhledem k tomu, že mi pořád lidé píšou, zda bych neudělal i menší koncert třeba, tak jsme se rozhodli, že fanouškům vyjdeme vstříc. Díky momebtálním vládním nařízením bude kapacita každého koncertu omezena na maximální počet 1000 osob.

Všichni diváci se určitě i tak mohou těšit na nezapomenutelnou show. Zazní jak prověřené úspěšné hity tohoto zpěváka, tak písně z archivu.

Kde: Školní náměstí, Chrudim

Kdy: 10.9.2020

Otevírací doba:
20:00

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Upravit/Smazat

© 2001-2020 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.