Přeskočit navigaci

Ukliďme Paseky a Pasecký les
Spoleka P.A.S.E.K.Y - 2017 z.s.

Spolek P.A.S.E.K.Y – 2017 ve spolupráci s městem Proseč pořádá 4. ročník úklidové akce Ukliďme Paseky a Pasecký les, která proběhne v sobotu 4. dubna 2020 jako jedna z mnoha úklidových akcí pod hlavičkou Ukliďme svět, ukliďme Česko do kterých se zapojují lidé ze všech koutů České republiky. Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky a jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek.

Pokud máte chuť a čas udělat něco pro naši krásnou přírodu, tak se sejdeme v 9 hodin u chýše, pod rozhlednou Terezka na Pasekách. Rozdělíme se do skupin, kterým budou přiděleny úklidové pomůcky a pytle. Budeme rádi za každého pomocníka, nezapomeňte si vzít pracovní rukavice a dobrou náladu. Po ukončení akce si všichni společně opečeme buřty v chýši. Všechny informace naleznete na www.uklidmecesko.cz, kde se můžete k vybrané akci také přihlásit. Zapojte se s námi!

Kde: , Proseč

Kdy: 4.4.2020

Otevírací doba:
09:00 - 13:00

WWW: https://www.facebook.com/events/468346974060437/

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2020 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.