Přeskočit navigaci

Mandarínková Izba - Robert Thomas
Divadlo Karla Pippicha

Komedie plná francouzského espritu a šarmu nabízí zajímavé příběhy lidí ve vtipných, krátkých příbězích s překvapivým, někdy až detektivním závěrem. Čtyři herci se v nich převtělují do mnoha postav a osudů. Všechny se odehrávají v malém pařížském hotýlku, v záhadném pokoji, zvaném mandarinkový, který má svůj vlastní příběh. Hra dává čtyřem skvělým slovenským hercům a také režisérovi využít divadelní řemeslo v tom nejlepším smyslu.

Každý herec má mnoho převleků, např. Maroš Kramár jich za dvě hodiny vystřídá osm… Herecky náročné představení je podané s lehkostí a humorem. Autor hry Robert Thomas byl významný francouzský herec, dramatik, filmový a televizní scénárista a tvůrce jedinečného francouzského žánru „Comédie Polici

Kde: Čs. partyzánů 6, Chrudim

Kdy: 21.2.2019

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci
Doprovodný obrázek k akci
Doprovodný obrázek k akci
Doprovodný obrázek k akci
Doprovodný obrázek k akci
Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.