Přeskočit navigaci

Divadelní muzikálová show s hity skupiny Queen
Multifunkční centrum

Uvidíte úžasné divadlo, živou kapelu a taneční vystoupení v jednom představení. Narodil se, aby předal světu svůj geniální hlas. Stal se hvězdou, aby našel cestu zpátky na pevnou zem. Miloval všechny, aby pochopil, že tu největší lásku ztratil. A zemřel, aby se stal nesmrtelným. Strhující příběh inspirovaný životem Freddieho Mercuryho fenomenálního zpěváka skupiny Queen. Jejich největší hity vás provedou jedním z nejvýraznějších osudů minulého století. Životem legendy Freddiho Mercuryho, na kterou se nedá zapomenout.

Účinkují: Michael Kluch, Jiří Korn / Ernesto Čekan, Rudolf Hrušínský ml., Roman Tomeš / Roman Říčař, Simona Postlerová, Romana Goščíková a další.

Hraje: skupina Queenie - world Queen tribute band a vystoupí osm tanečníků (company).

Kde: Adámkova třída 341, Hlinsko

Kdy: 19.2.2019

Otevírací doba:
19:00

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.