Přeskočit navigaci

Výběh - výroční běh
Skautské středisko Kameničky

Už 30 let mají kluci a holky v obci Kameničky možnost všestranně se rozvíjet, zažívat dobrodružství v přírodě a vytvářet přátelství na celý život a to díky skautování v našem středisku.

Chtěli bychom toto významné jubileum oslavit a budeme rádi, když u toho budete s námi. Oslava ale nebude u stolu se zákusky, bude to Výroční Běh (tzv. Výběh).

Tento výroční běh není závod v pravém slova smyslu. Skauti se nesnaží porazit druhé, ale sami sebe. V tomto duchu je i výroční běh připraven. Běhu se může zúčastnit kdokoliv, nejen zdatní a trénovaní běžci, ale matky s kočárky, koloběžkáři, děti na odrážedlech,...

Program:
13:00 - 13:45 h registrace a příprava účastníků (uvnitř sokolovny)
14:00 h startovní výstřel
14:15 h zahájení doprovodného programu
17:00 h předpokládaný konec

Budou připravené 2 trasy, které si můžete zvolit podle svých schopností – 2 km a 10 km. Terén běhu bude stejně rozmanitý, jako našich 30 let ve skautu. Můžete se těšit na louku, asfalt, lesní cesty,... Trasa bude značena fáborky. Občerstvovací stanice budou až v cíli.

Kde: , Kameničky

Kdy: 30.8.2020

Otevírací doba:
13:00 - 17:00

Email: hromelis@seznam.cz

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2020 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.