Přeskočit navigaci

Kate Fashion antiaging
Divadlo Karla Pippicha

Módní galavečer, na kterém shlédnete nové, nejen italské, kolekce butiku Kate fashion antiaging, který je zaměřen na originální dámskou a pánskou módu pro volný čas a společenské události.

Dále butik My Beauty se specializací na značkové spodní prádlo a oblečení na doma světových značek jako je Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Guess.

Pozvání dále přijal salon se svatebními a společenskými šaty Edita, který připravuje oděvy klientkám a nevěstám přímo na míru.

Celým večerem Vás budou provázet moderátoři a zároveň pořadatelé akce Kateřina Štursová a Michal Bečka, kterého především znáte pod uměleckým jménem Mika Ronos.

Mika Ronos v rámci galavečera předvede svoji bubenickou show a společně se skupinou Ready Kirken zahraje vánočně laděné písně.

Jako další hosty večera uvidíte Simonu Voříškovou s hrou na harfu, Dětský sbor Zuš Chrudim Čarovná strunka, vystoupení pole dance Lucie Šimkové, mistryně České republiky v pole dance. Celý galavečer již bude v duchu Vánoc a odstartuje nám tím adventní čas.

Více informací na webu.

Kde: Čs. partyzánů 6, Chrudim

Kdy: 27.11.2018

Otevírací doba:
19:00

WWW: http://www.chrudimsobe.cz/2018-11-27-kate-fashion

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.