Přeskočit navigaci

Dvoudenní kurz výroby kožených barefoot balerín
Momo Chrudim

Na kurzu si budete vyrábět jeden pár kožených balerín přesně na svoji nohu. Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu - cca 25 barev k výběru. Na podrážky použijeme obuvnické plotny - výběr z několika dezénů, barev i tloušťky. Základ je botka šitá jednoduchým stehem, bez zdobení, obšívání, bez opatku a poutka. Pokud popustíte uzdu své fantazii a budete chtít něco navíc, musíte počítat s tím, že se může stát, že si z kurzu odnesete hotovou pouze jednu botu a druhou budete došívat doma. S sebou na kurz si přineste savé noviny nebo letáky, staré bavlněné triko na rozstříhání na hadříky a fén.

Platí se záloha 500,- č.ú. 2977570073/0800. Do zprávy k platbě, prosím, připište datum konání a Chrudim. V ceně je veškerý materiál a pomůcky potřebné k výrobě. Na místě se pak ještě doplácí podíl na nájmu prostoru.

Lektorka - Bohumila Brůnová

Kde: Palackého třída 200, Chrudim

Kdy: 14.4.2018

Otevírací doba:
11:00 - 18:00

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.