Přeskočit navigaci

Soukromá inzerce » Zvířata

Počet inzerátů: 3

Přidat nový inzerát do této sekce

Doporučujeme: Určitě se podívejte na nabídku Psích útulků chrudimského regionu.

Savannah a karaoke koťata, Serval k dispozici


Máme serval, savana, ocelot a caracal kočky avialable pro jejich nové domovy. Jsou dobře vyškoleni zkroceni a milují hrát si s jinými domácími mazlíčky, jako jsou psi, kočky apod. Jsou připraveni v tomto okamžiku vstoupit do nové velmi krásné rodiny, která bude připravena pečlivě pečovat o tyto děti. Kontaktujte další informace. duboi.jane@gmail.com

Cena: 1 Kč

Telefon: 000000000

E-mail: duboi.jane@gmail.com

Datum zadání: 13.9.2017

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

Taška ZOLUX Flower

Prodám praktickou tašku Zolux s velmi nízkou hmotností. Vhodné pro malé psy, kočky ale i morčata a králíky. Taška Flower je vyrobena z odolného nylonu, který je pevný, voděodolný a lehký. Tašku lze nosit na dlouhý popruh přes rameno nebo jako tašku v ruce.

Cena: 600 Kč

E-mail: anetsulc27@seznam.cz

Datum zadání: 28.8.2017

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

Krmivo pro kočky KIS-KIS od Prof Pet Corporation

Prodám vysoce kvalitní krmivo pro kočky v konzervách. Čtyři druhy - jehněčí, hovězí, s lososem a kuřecí. Obsahují 96% masa kousky v želé , s Taurinem a Biotinem, s vitaminem E, vitaminem B-komplex Složení: maso, pšenice, celá zrna, rostlinné bílkoviny extrakt, vitamíny, minerální látky.

Cena: 17 Kč

Telefon: 776745054

E-mail: vidost@seznam

Datum zadání: 3.8.2017

Upravit/Smazat

© 2001-2017 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.