Přeskočit navigaci

Soukromá inzerce » Nemovitosti » Rodinné domy

Počet inzerátů: 3

Přidat nový inzerát do této sekce

Doporučujeme: Podívejte se do nabídky realitních kanceláří působících v chrudimském regionu.
Všechny realitní kanceláře také můžete velice jednoduše oslovit přes formulář poptávky.

Prodej řadového domu 5+1, Pardubice III - Studánka, sleva!

! Zlevněno ! Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1 s vlastní garáží, dvěma koupelnami, terasou a zahrádkou v klidné části města v ulici Bartoňova, v bezprostředním sousedství Studáneckého lesa. Dům, postavený v roce 1987, je částečně podsklepen. V roce 2010 proběh...

Cena: 5500000 Kč

Telefon: 608 222 900

E-mail: vsedy@realitykam.cz

Datum zadání: 2.8.2020

Fotografie k inzerátu - Prodej řadového domu 5+1, Pardubice III - Studánka, sleva!

Upravit/Smazat

Prodej domu 180 m2, pozemek 1652 m2 Krouna

Prodej rodinného domu 180 m2 s pozemkem 1652 m2 v obci Krouna.. Dům má novou střechou, je v dobrém a udržovaném stavu s možností další půdní vestavby. Dispozice: v pravé části domu je kuchyně s jídelnou a ložnice, prostornou chodbou vejdeme do levé části, kde je koupelna, kuchyně, obývací pokoj a ložnice. K domu náleží stodola, kolna na dřevo a předzahrádka. Zahrada je s domem spojena lávkou. Topení je na tuhá paliva, WC je 2x suché, voda městská, kanalizace připravena k napojení.

Cena: 1690000 Kč

Telefon: 776654372

E-mail: tomas.horak@bidli.cz

Datum zadání: 8.7.2020

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

Prodej domu v osobním vlastnictví 193 m2, Trhová Kamenice

Jedná se o rozestavěnou zděnou budovu dvoupatrového RD v Trhové Kamenici, s dokončeným donedávna obývaným přízemím (69 m2), suterénem s garáží (55 m2) a rozestavěným obytným podkrovím (69 m2).
Stavba disponuje v současné době obyvatelným přízemím se dvěmi obytnými místnostmi vybavenými nábytkem, kuchyní, spíží, chodbou, koupelnou a WC, třemi místnostmi v suterénu a garáží.
Budoucí obytné podkroví s lodžií je ve stavu hrubé stavby a k dokončení.
Budova je napojena na elektřinu a městskou vodu.
Odpady jdou do septiku a plynová přípojka je k dispozici na hranici pozemku.
Rovinatý pozemek okolo domu tvoří zahradu o výměře 609 m2.
Stavba se nachází v klidné ulici, nedaleko centra.
Městys Trhová Kamenice leží v čistém prostředí Českomoravské vrchoviny, 20 km jižně od Chrudimi.

Cena: 1550000 Kč

Telefon: 733141550

E-mail: jiri.brach@re-max.cz

Datum zadání: 2.7.2020

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

© 2001-2020 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.