Přeskočit navigaci

Soukromá inzerce » Nemovitosti » Pronájmy - bydlení

Počet inzerátů: 3

Přidat nový inzerát do této sekce

Doporučujeme: Podívejte se do nabídky realitních kanceláří působících v chrudimském regionu.
Všechny realitní kanceláře také můžete velice jednoduše oslovit přes formulář poptávky.

Pronájem plně vybaveného bytu 4+1 v centru Chrudimi

Pronájem plně vybaveného bytu 4+1 v prvním poschodí, v centru Chrudimi. Výhled na Chrudim, situace na jih. Kuchyň, velký obývací pokoj s jídelnou, 3 samostatné pokoje, koupelna, WC, šatna a prádelna. Byt plně vybaven - wifi, pračka, žehlička, myčka, vestavěné kuchyňské spotřebiče a LED TV. Kazetové podlahy a nábytek z masivního dřeva. Možnost zajištění pravidelných úklidů včetně žehlení. Pronájem 18 000, +zálohy na energie

Cena: 18000 Kč

Telefon: +420777073700

E-mail: robert.svihalek@email.cz

Datum zadání: 9.8.2021

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

Pronajmu byt 3kk Chrudim centrum

Pronajmu byt 3kk o velikosti 96m2 s balkonem, Resselovo náměstí v Chrudimi. Byt je částečně zařízený - rozkládací sedací souprava, postel, velká vestavěná skříň na chodbě, šatna, kuchyňská linka, velký stůl, obývací stěna. Byt se nachází v 1.patře s výtahem. Měsíční nájemné je 15000 za měsíc + energie cca 3000, - dle spotřeby. Vratná kauce 30000, -Pouze bez domácích mazlíčků. Pouze nekuřáci. Byt je pronajímán max. pro 3-4 osoby

Cena: 15000 Kč

E-mail: petra.cr@seznam.cz

Datum zadání: 6.11.2021

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

pronájem bytu

Dobrý den,

spolehlivý, mladý pár hledá pronájem bytu 2+1, 2+kk nebo části rodinného domu v Chrudimi.
Pokud o někom víte nebo Vy sami nabízíte, budeme rádi za Váš kontakt.

Děkuji

Cena: 100000 Kč

Telefon: +420606260512

Datum zadání: 31.8.2021

Upravit/Smazat

© 2001-2021 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.