Přeskočit navigaci

Soukromá inzerce » Nemovitosti » Pronájmy - bydlení

Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví , Chrudim

Byt 1 + kk k pronájmu je ve 3 patře panelového domu v ulici U Stadionu vedle školy.
Disponuje vstupní chodbou, pokojem (16, 86 m2), navazujícím kuchyńským koutem (3, 91 m2), koupelnou se sprchovým koutem, toaletou (3, 09 m2) a balkonem (5, 33 m2) po celé šíři bytu. Dále komorou přístupnou z chodby domu a sklepní kojí.
Obytná podlahová plocha bytu je 26, 45 m2, celková užitná plocha s balkonem a se sklepem je 35 m2.
Byt se pronajímá vybaven nábytkem a zařízením.
Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH, náklady na byt 2.500, - Kč + el. energie.

Cena: 7000 Kč

Telefon: 733141550

E-mail: jiri.brach@re-max.cz

Datum zadání: 14.2.2020

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

© 2001-2020 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.