Přeskočit navigaci

Soukromá inzerce » Nemovitosti » Rodinné domy

Prodej domu v osobním vlastnictví 193 m2, Trhová Kamenice

Jedná se o rozestavěnou zděnou budovu dvoupatrového RD v Trhové Kamenici, s dokončeným donedávna obývaným přízemím (69 m2), suterénem s garáží (55 m2) a rozestavěným obytným podkrovím (69 m2).
Stavba disponuje v současné době obyvatelným přízemím se dvěmi obytnými místnostmi vybavenými nábytkem, kuchyní, spíží, chodbou, koupelnou a WC, třemi místnostmi v suterénu a garáží.
Budoucí obytné podkroví s lodžií je ve stavu hrubé stavby a k dokončení.
Budova je napojena na elektřinu a městskou vodu.
Odpady jdou do septiku a plynová přípojka je k dispozici na hranici pozemku.
Rovinatý pozemek okolo domu tvoří zahradu o výměře 609 m2.
Stavba se nachází v klidné ulici, nedaleko centra.
Městys Trhová Kamenice leží v čistém prostředí Českomoravské vrchoviny, 20 km jižně od Chrudimi.

Cena: 1550000 Kč

Telefon: 733141550

E-mail: jiri.brach@re-max.cz

Datum zadání: 2.7.2020

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

© 2001-2020 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.